Dlaczego mężczyźni zdradzają Jak się zachowuje facet który zdradza

Dlaczego mężczyźni zdradzają? Jak się zachowuje facet który zdradza?

Jest wiele sygnałów, które świadczą o tym, że wasz mężczyzna się od nas odsuwa. Nie musi to oznaczać jednak zdrady. Jakie są zazwyczaj ostrzeżenia, które powinny być dla nas sygnałem do niepokoju? 

Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Zazwyczaj jako powód zdrady mężczyźni wymieniają znudzenie codziennym życiem z partnerką, brakiem nowych bodźców, rutyna, która zabija w nich uczucia i przywiązania, ale czy na pewno?

Trzeba zwrócić uwagę, na jeszcze jedną ważną kwestie dotyczącą wierności w związku. Jest to pewna obietnica, bez względu na ślub lub jego brak, osoby będące w związku na coś się umawiają. Mężczyźni, którzy łamią dane słowo mają skłonności do nieodpowiedzialności, nie angażowania się w związek, dodatkowo są zazwyczaj niedojrzali emocjonalnie. 

Kolejnym aspektem jest zauroczenie nowym obiektem. Mężczyźni tłumaczą się, że jest to związane z nudą w związku, rutyną, codziennością ale przecież każda nowa wybranka, za jakiś czas będzie związana z ich codziennością. Schemat może wtedy się powtarzać cały czas.

Jak zachowuje się facet który zdradza?

Są pewne zachowania, które powinny być dla ostrzeżeniem, nie muszą one oznaczać zdrady, ale mogą. Warto zwrócić na to uwagę.

Po pierwsze telefon cały czas blisko siebie. Oczywiście, że każdy z nas korzysta z telefonu, ale powinno być zaskakujące, jeśli partner nie zostawia nawet na moment telefonu poza swoim obszarem widzenia. Ciągłe wiadomości, usprawiedliwianie telefonów późnym wieczorem lub w nocy pracą albo znajomymi? Powinien być to sygnał ostrzegawczy.

Po drugie twój mężczyzna usuwa wszystkie sms-y i historię połączeń. Zawieruszył się twój telefon? Chcąc go odnaleźć prosisz, żeby twój partner pozwolił ci skorzystać ze swojego telefonu, a historia połączeń jest całkowicie pusta? Jest to dziwne, nikt nie usuwa na co dzień wszystkich połączeń, chyba że chce coś ukryć.

Po trzecie, zaczął nadmiernie dbać o siebie. Twój mężczyzna nigdy nie zwracał uwagi na to w co jest ubrany? A ostatnio cały czas kupuje nowe ubrania, kosmetyki lub perfumy? Zapisał się na siłownię tylko po to, żeby rozbudować mięśnie? Może być to zaskakujące, jeśli nie wiążę się z jego nowymi zainteresowaniami lub hobby.

Po czwarte, słuchaj najbliższego otoczenia. Czasami wydaje nam się, że nikt nie ma racji, tylko my. Natomiast prawda może być zupełnie inna, jeśli twoja przyjaciółka mówi wprost, że twój facet dziwnie się zachowuje, a potem za jakiś czas słyszysz zamartwione pytanie na ten temat od swojej mamy, to może zastanów się, czy aby na pewno nie ma czym się martwić. Czasami to właśnie nasi najbliżsi widzą pewne oznaki, my je usprawiedliwiamy i szukamy wymówek.

Po piąte, twój partner jest cały czas nieobecny. Mieliście jechać razem gdzieś na weekend? A on znowu odwołuję plany, a najlepiej wysłałby cię tam z przyjaciółkami? A może zostaje ciągle po godzinach w pracy? Warto dopytać co się dzieje? I rozważyć czy to są problemy w pracy. Czasami zdarza się awaryjna sytuacja w pracy, ale cały czas? Dobrze byłoby to przemyśleć.

Po szóste, zapach damskich perfum na koszuli lub ślady szminki. Nie ma możliwości, że koleżanka z pracy stała tak blisko twojego mężczyzny, że perfumy zostały na jego ubraniach, podobnie ze śladami szminki. Nie pozwalaj sobie na łatwowierność, zwłaszcza gdy sytuacja się powtarza. 

Po siódme, twój facet zaczyna cię ignorować. Cokolwiek nie zrobisz, jak nie wyglądasz twój mężczyzna nie jest zainteresowany. Wspólna kolacja? Nie chce, jest zmęczony, szuka wymówek. Zastanów się, jeśli wszystkie twoje inicjatywy są bez efektów, a jedyne co dostajesz to chłodny dystans.

Podsumowanie.

Reasumując pewne zachowania świadczą o złej sytuacji w relacji. Nie zawsze musi oznaczać to od razu niewierność. Trzeba jednak zwrócić uwagę i wypunktować te przypadki, tak aby móc je skonfrontować w rozmowie z partnerem. Praca nad związkiem pozwala przetrwać niepokojący czas i przywrócić radość, a czasami jest ratunkiem przed byciem zdradzonym.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij