Jaki olej Texaco Havoline wybrać do auta?

W ofercie amerykańskiego producenta olejów silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych i innych znaleźć można wyodrębnioną markę produktów dedykowaną pojazdom osobowym i dostawczym, motocyklom i pojazdom rekreacyjnym. Texaco Havoline to linia nowoczesnych wyrobów rafineryjnych i płynów technicznych, w tym płynu do chłodnic, przeznaczonych dla różnych modeli samochodów osobowych, motocykli 4-suwowych i 2-suwowych, quadów i innych pojazdów ATV.

Oleje silnikowe Havoline

Podstawowymi produktami w bogatej ofercie marki Texaco Havoline są oleje silnikowe kilku kategorii, dedykowane pojazdom osobowym, dostawczym i motocyklom. Jednym z najnowocześniejszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów tego producenta są oleje silnikowe Havoline ProDS. To produkty stworzone z myślą o nowych jednostkach napędowych instalowanych w najnowszych pojazdach, zapewniające aktywną ochronę silników, charakteryzujące się niską emisyjnością i korzystnie wpływające na spalanie. To oleje niskopopiołowe i paliwooszczędne, w pełni syntetyczne. W sprzedaży znaleźć można również tańsze oleje Texaco Havoline serii Ultra i Energy oraz półsyntetyczne oleje serii Extra dla pojazdów starszej generacji i z dużymi przebiegami. Oczywiście w ofercie marki Havoline dostępne są również oleje silnikowe do motocykli 4T i 2T.

Oleje do skrzyni biegów Havoline

Marka Texaco Havoline to nie tylko doskonałej jakości oleje silnikowe, ale także inne rodzaje olejów wykorzystywanych w eksploatacji współczesnych samochodów osobowych, dostawczych, motocykli i pojazdów rekreacyjnych. W ofercie marki znaleźć można różne rodzaje olejów przekładniowych, w tym ich specjalne wersje przeznaczone do smarowania i ochrony automatycznych skrzyni biegów. Przykładem takich produktów są oleje serii Havoline Multi-Vehicle ATF dostępne w wersji full syntetyk i w formie wysokowydajnego oleju uniwersalnego do automatycznych skrzyni biegów. Oleje do automatycznej skrzyni biegów Texaco Havoline zalecane są do stosowania w samochodach osobowych i dostawczych. W przypadku pojazdów ciężarowych, budowlanych czy rolniczych zaleca się stosowanie olejów przekładniowych marki Delo.

Przy wyborze konkretnego rodzaju oleju silnikowego lub do skrzyni biegów należy kierować się zaleceniami producenta pojazdu i stosować produkt odpowiedniej klasy. Wśród olejów Texaco Havoline znaleźć można wiele produktów dostosowanych do potrzeb nowych i starszych modeli pojazdów, samochodów wymagających stosowania olejów nowej generacji, w pełni syntetycznych lub nieco tańszych olejów półsyntetycznych.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij