e papierosy, czyli jak powoli wyjść z nałogu

E papierosy, czyli jak powoli wyjść z nałogu?

Palenie tytoniu jest bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia, zatem nic dziwnego, że większość nałogowych palaczy decyduje się porzucić zgubny nałóg, przechodząc z tradycyjnych papierosów na e papierosy. Rzeczywiście, pozwalają one stopniowo wychodzić z uzależnienia, a jednocześnie nie odczuwać przykrych efektów ubocznych. Są również znacznie przyjaźniejsze dla osób z naszego otoczenia, które nie muszą wdychać klasycznego dymu papierosowego.

Jak działają e papierosy?

E papierosy pojawiły się na polskim rynku nikotynowym już jakiś czas temu, całkowicie go rewolucjonizując. Szybko przekonaliśmy się, jak wiele korzyści przynosi ich palenie, zwłaszcza osobom uzależnionym od nikotyny. W czym tkwi ich sekret? Otóż palacz we własnym zakresie decyduje, jakie dokładnie ilości nikotyny będzie wypalał każdego dnia. Może on bowiem zakupić wkłady nikotynowe, stopniowo zmniejszając zawartość substancji uzależniającej. Z czasem może natomiast przejść na wkłady neutralne, które zawierają jedynie wybrany przez niego aromat.

E papierosy, a wychodzenie z nałogu

Każdy, kto choć raz próbował ograniczyć lub rzucić palenie, doskonale wie, jak trudne jest to zadanie. E papierosy mogą stanowiąc swoiste rozwiązanie problemu, w przeciwieństwie do środków farmakologicznych, które działają jedynie w momencie, gdy je przyjmujemy. Po zaprzestaniu kuracji często wracamy do nałogu, co nie jest dla nas korzystne. Tymczasem e papierosy pozwalają nam powoli wychodzić z nałogu, jednocześnie nie rezygnując z przyjemności, jaką daje samą zaciąganie się i wypuszczanie dymu. Wiele osób twierdzi, że to dla nich doskonały sposób na relaks. E papieros w ich przypadku dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i w pracy czy w podróży. Nie chodzi tutaj nawet o sam fakt przyjmowania nikotyny, a o samą czynność palenia, z którą tak trudno się pożegnać. Na szczęście z e papierosami nie trzeba tego robić.

Przyjemniejsze dla otoczenia

Zapachem tradycyjnych papierosów przesiąkają ubrania oraz ciało palacza. Wdychanie dymu nie jest żadną przyjemnością dla osób postronnych, które często odchodzą na bok, widząc, że ktoś trzyma w dłoni papierosa. Tymczasem e papierosy wydzielają znacznie milszy dla nozdrzy zapach, zwłaszcza jeśli nie zawierają dodatku nikotyny. Nie przesiąka nim odzież, skóra na dłoniach czy włosy, co jest bardzo istotne zwłaszcza w przypadku osób, które zawsze muszą się nienagannie prezentować. E papierosy to doskonały pomysł na prezent dla osoby, która próbuje bądź bardzo chciałaby wyjść z nałogu, lecz nie wie, jak zacząć.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij